czwartek, 10 lipca 2014

List do M.

Promyczku!
Chcę opowiedzieć Ci pewną historię, mam wiele wspomnień. Ale zanim... chodź usiądź przy mnie, przytul się. Opowiedz gdzie dziś niosły Cię Twoje małe nóżki w zabawie. Wącham Twoją małą główkę... cały zapach Twój zdradza przygody jakie dziś przeżyłaś. Zapamiętam tą chwilę, nie chcę niczego zapomnieć...

Zawsze chciałam być mamą, wiedziałam to jeszcze zanim wybrałam swoją szkołę i zawód. Chciałam być mamą córeczki roześmianej jak promyk słońca.

Kiedy poznaliśmy się z tatą kilka lat temu nie przypuszczaliśmy jak będzie wyglądać dzisiaj nasze życie. Jak bardzo zmieni się i jak będzie różnić się od naszych wyobrażeń.

Kiedy czekaliśmy na Ciebie... Tato w domu a ja przez 3 miesiące w szpitalu. Modliłam się o to, żebyś jeszcze chwilkę poczekała, żebyś nie urodziła się za wcześnie. Udało Nam się!!
Gdy rodziłaś się 3 lata temu w moim sercu brzmiała najpiękniejsza melodia. W końcu nadszedł dzień kiedy mogłam Cię zobaczyć, nie liczyło się już nic. Tylko Ty i Ja. Tuliłam Cię w ramionach taką maleńką i bezbronną. Całowałam malutkie rączki i główkę...
Dzisiaj nie mogę cofnąć już czasu. Dorastasz tak szybko. Codziennie masz milion pomysłów i setki pytań. Wciąż roześmiana, piękna i idealna. Budzisz mnie rano słowami "Mamo wstawaj, jest piękny dzień!"  i wiem, że będzie piękny i wyjątkowy.

Bóg zmienił moje życie, w zamian dając mi Ciebie. Nie wiem kim dzisiaj byłabym, gdybym nie miała Ciebie. Znaczysz dla mnie więcej niż cokolwiek na tym świecie. Jesteś i zawsze będziesz dla mnie najważniejsza, choćby nie wiem co. Jesteś moim największym skarbem! Kocham Cię!

-Mama-

Majeczko z okazji Twoich urodzin życzę Ci samych wspaniałości. Spełnienia marzeń. Bądź zawsze sobą, uśmiechniętą i pełną pogody ducha !!!
18 komentarzy:

 1. No i popłakałam się. Piękne i wzruszające, prawdziwe, z głębi cudownego Matczynego serca. Dziękuję Ci za ten wpis. A Maja za kilka lat będzie dziękować jeszcze mocniej.
  Kochana Maju, ślicznotko o roześmianych oczkach - wszystkiego co piękne i dobre, Wielkie całusy i milego urodzinowego dnia! A dla Ciebie Droga Mamo - największe gratulacje bo to przecież Twoje święto też. Sprowadziłaś na świat piękną Istotkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też... a bo te matki to takie płaczki :). Dziękujemy za życzenia :*.

   Usuń
 2. 100 lat maleńka :O)
  Piękne ma imie Maja <3
  Pozdrawiam

  mama-julii.blgospot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodałam do linek :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzruszyłam się!
  Najpiękniejszy list jaki kiedykolwiek czytałam. Nie mogłaś tego piękniej ująć! :) Za jakiś czas Maja jak to przeczyta - będzie jej serce pękało, takie prezenty są najcenniejsze!
  Jesteś wspaniałą mamą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, staram się być jak najlepszą.

   Usuń
 5. Piękny list!
  Wszystkiego najlepszego Majeczko :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wzruszyłam sie , kiedys na pewno i ja napiszę list do mojego synka , schowam go gdzieś głęboko i dam gdy będzie opuszczał mamine gniadko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam go w myślach gdzieś ok roku, zanim się zabrałam za to:). Ale łatwo nie jest.

   Usuń
 7. niesamowicie się wzruszyłam !!
  mama na medal

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny list.
  Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki

  OdpowiedzUsuń